טיפול בדימוי עצמי נמוך

תוכן עניינים

דימוי עצמי נמוך טיפול

דימוי עצמי נמוך הוא מצב שבו אדם מאמין כי הוא לא מסוגל, לא ראוי וחסר יכולת. הוא מייחס לעצמו הערכה עצמית נמוכה, באשר למראה החיצוני, תכונות אופי, יכולות אישיות ועוד. כל אלה מקשים מאוד על הצבת יעדים והשגת מטרות, אך גם יוצרים נבואה שמגשימה את עצמה ופוגעת באפשרות להגיע להישגים שונים בחיים.
טיפול בדימוי עצמי נמוך עם שיטות טיפול מתקדמות מעולם הטיפול הקוגניטיבי - התנהגותי והטיפול הרגשי, יכולים לאפשר לאדם לראות את עצמו כפי שהוא באמת - להבין ולראות את היתרונות שלו, למצוא את תחושת המסוגלות או לפתח אותה, לנטרל את השפעת הדימוי העצמי הנמוך ולעזור לו להגיע למימוש עצמי.
לקבלת טיפול בדימוי עצמי נמוך בקליניקה של רינת ונטורה, שיאפשר לכם לראות את עצמכם כמו שאתם באמת - ראויים ובעלי יכולת - התקשרו עכשיו!

טיפול להערכה עצמית נמוכה

למה חשוב לקבל טיפול בדימוי עצמי נמוך?

דימוי עצמי נמוך הוא סטייט אוף מיינד, אמונה שגויה לגבי העצמי. היות והדימוי העצמי מתחיל להתפתח בגיל הילדות ומושפע מאוד מדמויות משמעותיות בחיינו שינוי אמונת היסוד הקשורה לדימוי העצמי היא אקוטית.

אמונה זו, אם היא לא מטופלת, יכולה להוות בסיס להתפתחות של בעיות נפשיות נוספות, כמו דיכאון, חרדה, הפרעות קשב, פוביות, קושי ביצירת קשרים בינאישיים ועוד.

אנשים בעלי דימוי עצמי נמוך נוטים לפתח ביקורת עצמית הרסנית, לייחס משקל כבד מאוד לכשלונות ומשקל נמוך מאוד להצלחות בחיים.

גם כאשר הדימוי העצמי הנמוך אינו משקף כלל את היכולות והכישורים האובייקטיביים של אנשים אלה במציאות, הוא פוגע ביכולת שלהם לבוא לידי ביטוי, לממש את היכולות והכישורים שלהם ולבסוף - את עצמם.

זאת לעומת אנשים שקיבלו טיפול בדימוי עצמי נמוך, אשר הראו קשר ישיר והדוק בין דימוי עצמי גבוה לבין תפקוד יעיל, עמידה ביעדים והישגים גבוהים.

טיפול בדימוי עצמי נמוך בקליניקה של רינת ונטורה

רינת ונטורה היא מטפלת קוגניטיבית - התנהגותית - רגשית, משתמשת בשילוב של שיטות טיפול מתקדמות.

שילוב של הגישה הרגשית לצד הגישה ההתנהגותית - קוגניטיבית, מאפשרת למטופלים לבצע לאורך הטיפול תהליך של גילוי, הכרה והכלה של הרגשות העומדים מאחורי דימוי עצמי נמוך.

רגשות אשר כנראה שירתו אתכם בעבר, אך כיום פועלים בצורה הפוכה, שכן הם מביאים לתחושת חוסר יכולת, חוסר הערכה עצמית ולכן גם דימוי עצמי נמוך.

שיטת EFT משלבת אלמנטים מעולם הפסיכולוגיה לצד אלמנטים מעולם הרפואה הסינית, כדי לעזור למטופל להבין את הגורמים מאחורי הדימוי העצמי הנמוך ולטפל בהם באמצעות תיפוף עדין על 9 נקודות אנרגטיות.

טיפול LICBT מציע כלים קוגניטיביים התנהגותיים לחיזוק הדימוי העצמי והחוסן הנפשי, להטמיע פרשנות אישית חדשה למצבים שונים, כדי לגבש תפיסה חיובית ומעצימה.

דימוי עצמי נמוך טיפול

בניית דימוי עצמי

טיפול בדימוי עצמי נמוך הוא חוויה מעצימה ומהנה, שמטרתה לעזור לכם לראות את עצמכם כפי שאתם - בני אדם שלמים, המכילים את הטוב ואת הרע, כמו כל אדם אחר. הטיפול מתמקד בבניית דימוי עצמי מלא וריאלי יותר, הכולל גם ראייה של החלקים הטובים, של היכולות והכשרונות שלכם, כדי שתוכלו לצאת לחיים ללא פחד, להגשים את עצמכם ולתת לעולם את כל מה שיש לכם להציע. 

לטיפול בקליניקה של רינת ונטורה ומידע נוסף צרו קשר !

טיפולים נוספים

מתעניינים בטיפול אצל רינת?

מגוון טיפולים בשיטת LI CBT ובשיטת EFT.
טיפול זוגי, טיפול בחרדה/דיכאון/חוסר ביטחון עצמי/פוביות/דחיינות ועוד

אני מזמינה אתכם לקליניקה שלי בעמק חפר

השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם!