טיפול זוגי

תוכן עניינים

טיפול זוגי מהו והאם הוא יכול לעזור לך?

טיפול זוגי יכול להיות אפקטיבי בצורה יוצאת דופן.

מטפלים זוגיים מסייעים מדי יום לאלפי אנשים להתמודד עם מצבים של ויכוחים בלתי פוסקים, הטחת האשמות, פערים בין הצרכים המיניים של בני הזוג, שחיקה בקשר הזוגי וכן קונפליקטים סביב נושא החינוך וההורות - שיכולים להיות הרסניים במיוחד.

אלה רק חלק מהנושאים איתם מתמודדים אינספור זוגות, אשר פונים לעזרת טיפול זוגי. רוצים להכיר דרכים חדשות וטובות לנווט את הדרך שלכם ביחד? לתקשר טוב יותר ולצלוח ביחד את אתגרי החיים? צרו קשר לקבלת מידע נוסף על טיפול זוגי!

טיפול זוגי

מסע שיוצאים אליו ביחד

סקרים ומחקרים שנערכו בארץ ובעולם מראים כי רוב הזוגות שקיבלו טיפול זוגי, או ייעוץ זוגי חשו כי קיבלו את העזרה שהיו זקוקים לה, או לפחות חוו השפעה חיובית של הטיפול על היבטים רבים בחיים המשותפים. יחד עם זאת, חשוב להבין כי תנאי הכרחי להצלחה של טיפול זוגי היא שיתוף פעולה של שני בני הזוג בתהליך.

עבודה משותפת של שני בני הזוג, לצד יועצת זוגית, או מטפלת זוגית מקצועית שיש לה כלים מקצועיים יעילים, יכולה לספק למערכת הזוגית יציבות שהיתה חסרה בה זמן רב. יציבות זו מושגת באמצעות הבנה עמוקה, ניהול נכון של דיאלוג פתוח ואוהד, לצורך ביסוס תקשורת בריאה ומצמיחה.

הזמן המתאים לקבלת טיפול זוגי הוא עכשיו

טיפול זוגי מתאים לכל זוג, בכל שלב של חיי הזוגיות - בתחילת הקשר הזוגי, בשלבי מיסוד הקשר לקראת חתונה, לאורך חיי הנישואין, עם ההפיכה למשפחה לאחר לידת הילדים, לזוגות הנמצאים בפרק ב', לזוגות שמנסים לשקם את הקשר לאחר בגידה, לזוגות להט"ב, לזוגות עם ילדים או ללא ילדים, לזוגות שמנהלים זוגיות פתוחה, או הורות משותפת וגם כמובן לזוגות אשר חווים משבר או זוגות הנמצאים בפתחו של הליך גירושין.

טיפול זוגי ההזדמנות להתאהב מחדש

זוגיות היא לפעמים סיר לחץ של מתחים, משימות, עמידה באתגרים קשים והתמודדות עם אינספור קשיים. לכן, כל משבר חיצוני יכול לטלטל את הספינה ולהפוך את ההתמודדות כמעט בלתי אפשרית. משבר הקורונה הוא דוגמה קלאסית להתרחשות חיצונית שהביאה למשבר בחייהם של זוגות רבים, אשר חשים כי שיקום הזוגיות הוא כמעט בלתי אפשרי.

אך למרות התחושה הקשה - טיפול זוגי יכול לעזור לכם להיזכר בהרגשה שהיתה לכם בתחילת הקשר, בניצוץ הראשוני של ההתאהבות.

בעזרת טיפול זוגי איכותי ומקצועי תוכלו להחזיר את התשוקה, תחזרו לחייך, להנות מהזמן המשותף שלכם ביחד. תוכלו לחדש את תחושת האינטימיות החיונית וגם להתמודד יד ביד עם המשברים שמזמנים לכם החיים.

איך מתחילים טיפול זוגי?

טיפול זוגי בקליניקה של רינת ונטורה מתחיל עם קביעת פגישת היכרות. 

לאחר תיאום ציפיות והחלטה על המשך עבודה משותפת, אפשר להתחיל להכיר טוב יותר את הזוגיות שלכם, תוך למידה של תובנות משנות חיים ועריכת היכרות עם כלים פרקטיים פשוטים, שיעזרו לכם לגשר על פערים שונים בתוך מערכת היחסים.

אתם רק צריכים להביא איתכם את הנכונות להפוך את הכלים הללו לדרך חיים חדשה וטובה יותר.

הפער בין הרצוי למצוי הוא עשייה

מוכנים לתת לזוגיות שלכם את הצ'אנס שמגיע לה? לתיאום פגישת היכרות עם רינת ונטורה - 

צרו קשר!

טיפולים נוספים

מתעניינים בטיפול אצל רינת?

מגוון טיפולים בשיטת LI CBT ובשיטת EFT.
טיפול זוגי, טיפול בחרדה/דיכאון/חוסר ביטחון עצמי/פוביות/דחיינות ועוד

אני מזמינה אתכם לקליניקה שלי בעמק חפר

השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם!